برای روز مبادا

شاید تقصیر از ما باشد که هنوز به سایتهای ایرانی اعتماد می‌کنیم نمی دانم. از اسفند 89 دارم در پرشین بلاگ هم می‌نویسم. می‌شود 6 سال و خورده‌ای. در این 6 سال مرتب نوشته‌ام. اختلالات اخیر سایت چیزی حدود دو سال از آرشیو وبلاگ را نابود کرده است. پرشین بلاگ در این مورد هیچ توضیحی نمی‌دهد. هیچ. انگار نه خانی آمده و نه خانی رفته. چندین بار ایمیل زدم و پیگیری کردم و هیچ. آن یکی وبلاگ که بازیهای کودکانه را سالهای پیش از این نوشته بودم بی هیچ توضیحی حذف کرده و هیچ دسترسی به مطالبش ندارم. لابد می‌گویند آش کشک خاله‌تان است. دارید سرویس مجانی می‌گیرید و حرف هم حق ندارید بزنید. بماند.

خوشبختانه تمام این سالها وبلاگ قدیمی را هم آپدیت کرده‌ام. اگر به فیلترشکن دسترسی دارید می‌توانید اینجا همه آرشیو را بخوانید.

www.mrsshin.blogspot.com

بعد از این که بدون هیچ توضیحی دسترسیمان قطع شد فرار کردم به تلگرام. این یکی را هم عجالتا به موازت همین وبلاگها آپدیت می‌کنم. اگر سختتان است اینجا سر بزنید می‌توانید از آنجا بخوانید. اگر یک روزی به هر دلیل اتفاقی برای این وبلاگ افتاد آنجا سر جایش است. اگر همه‌ی دنیا را با هم باد نبرد. بهرحال این کانال وبلاگم:‌

https://t.me/mrs_shin

اگر علاقمند به خواندن یادداشتهای روزنامه هستید، در این کانال قرار می‌گیرد:‌

https://t.me/sheydaetemad

همه‌ی خانه‌هایم را نشانتان دادم. اگر باز هم گمم کردید دیگر تقصیر من نیست ها. 

/ 0 نظر / 74 بازدید